Lava Bold N2 Lite
Specificații Lava Bold N2 Lite
General
| Marcă | Lava |
| Model | Bold N2 Lite |
| Anunțat | Miercuri, 01 Aprilie 2026 |
| Lansat | Vineri, 10 Aprilie 2026 |
| Status | În curând |
| Prețuri | €70 |
Design
| Culori | Albastru, Auriu |
Display
| Tip display | IPS LCD |
| Diagonala display-ului | 6.75 inci |
| Rezoluție | 720 × 1600 pixeli |
| Rată de refresh | 90 Hz |
| Raport de aspect | 20:9 |
| Densitate pixeli | 260 ppi |
| Raport ecran-corp | ≈ 87.6% |
| Ecran tactil | Da |
| Caracteristici ale display-ului | Ecran tactil capacitiv Ecran multi-touch |
Hardware
| Chipset | Unisoc SC9863A |
| Nuclee CPU | 8 |
| Tehnologie CPU | 28 nm |
| Viteză maximă CPU | 1.6 GHz |
| Arhitectură CPU | 64-bit |
| Microarhitectură | Cortex-A55 |
| Tip memorie | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| RAM | 3GB |
| Stocare | 64GB |
| Versiuni | 64GB 3GB RAM |
| Stocare extensibilă | Da |
| Sloturi pentru carduri | microSDXC |
Software
| Sistem de operare | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Cameră principală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 13 MP |
| Suport pentru bliț | Da |
| Tip bliț | Bliț LED |
| Caracteristici | Gama Dinamică Înaltă (HDR) Panoramă |
| Suport video | Da |
| Rezoluție video | 1080p @ 30 fps |
Cameră frontală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 5 MP |
| Suport video | Da |
Baterie
| Tip | Li-Ion |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Viteza de încărcare pe fir | 10 W |
Rețea
| Cartele SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Viteză de date | LTE, HSPA |
| Benzile 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Benzile 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Benzile 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Conectivitate
| Suport Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardele Wi-Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| Porturi USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Conectivitate USB | Încărcare prin USB, Dispozitiv de stocare în masă USB (UMS) |
| Suport GPS | Da |
| Funcții GPS | GLONASS, GPS |
| Suport NFC | Nu |
Multimedia
| Difuzor | Da |
| Jack pentru căști | Da |
| Radio FM | Da |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru Senzor de proximitate Senzor de amprentă lateral |
Avertisment: Nu putem garanta că informațiile de pe această pagină sunt 100% corecte.
Imagini Lava Bold N2 Lite
Întrebări frecvente
-
Care este prețul pentru Lava Bold N2 Lite?
Prețul pentru Lava Bold N2 Lite este €70, iar acesta poate varia în zilele următoare.
-
Care este data de lansare estimată pentru Lava Bold N2 Lite?
Lava Bold N2 Lite va fi lansat pe Vineri, 10 Aprilie 2026.
-
Lava Bold N2 Lite este disponibil în magazine?
Nu, Lava Bold N2 Lite nu este disponibil în magazine deoarece încă nu a fost lansat.
-
Care este dimensiunea ecranului pentru Lava Bold N2 Lite?
Ecranul lui Lava Bold N2 Lite măsoară 6.75 inci.
-
Câte camere are Lava Bold N2 Lite?
Lava Bold N2 Lite are Cameră simplă pe spate și Cameră simplă pentru selfie.