Lenovo Yoga Smart Tab
Specificații Lenovo Yoga Smart Tab
General
| Marcă | Lenovo |
| Model | Yoga Smart Tab |
| Alias de model | YT-X705X (Internațional) |
| Anunțat | Marți, 01 Octombrie 2019 |
| Lansat | Marți, 01 Octombrie 2019 |
| Status | Discontinuat |
| Prețuri | €320 |
Design
| Greutate | 580 g (20.46 oz) |
| Culori | Culoare Gri Fier |
Display
| Tip display | IPS LCD |
| Diagonala display-ului | 10.1 inci |
| Rezoluție | 1200 × 1920 pixeli |
| Raport de aspect | 16:10 |
| Densitate pixeli | 224 ppi |
| Raport ecran-corp | ≈ 73.6% |
| Ecran tactil | Da |
| Display fără ramă | Da |
| Caracteristici ale display-ului | Ecran tactil capacitiv Ecran multi-touch |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 439 |
| Nuclee CPU | 8 |
| Tehnologie CPU | 12 nm |
| Viteză maximă CPU | 2.0 GHz |
| Arhitectură CPU | 64-bit |
| Microarhitectură | Cortex-A53 |
| Tip memorie | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 505 |
| RAM | 4GB |
| Stocare | 64GB |
| Tip de stocare internă | eMMC 5.1 |
| Versiuni | 64GB 4GB RAM |
| Stocare extensibilă | Da |
| Sloturi pentru carduri | microSDXC |
Software
| Sistem de operare | Android 9.0 (Pie) |
Cameră principală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 8 MP Blitz automat |
| Suport video | Da |
| Rezoluție video | 1080p @ 30 fps |
Cameră frontală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 5 MP |
| Suport video | Da |
| Rezoluție video | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Tip | Li-Poly |
| Capacitate | 7000 mAh |
| Detașabilitate | Nedetașabilă |
| Viteza de încărcare pe fir | 10 W |
Rețea
| Conectivitate mobilă | Nu |
Conectivitate
| Suport Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardele Wi-Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| Funcții Wi-Fi | Hotspot mobil, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| Porturi USB | USB Type-C 2.0 |
| Conectivitate USB | Încărcare prin USB, Dispozitiv de stocare în masă USB (UMS) |
| Suport GPS | Nu |
| Suport NFC | Nu |
Multimedia
| Difuzor | Da |
| Jack pentru căști | Da |
| Tip audio | Difuzoare stereo |
| Radio FM | Nu |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru |
Avertisment: Nu putem garanta că informațiile de pe această pagină sunt 100% corecte.
Recenzii Lenovo Yoga Smart Tab
Recenzii video
Imagini Lenovo Yoga Smart Tab
Întrebări frecvente
-
Care este prețul pentru Lenovo Yoga Smart Tab?
Prețul pentru Lenovo Yoga Smart Tab este €320, iar acesta poate varia în zilele următoare.
-
Care este data lansării pentru Lenovo Yoga Smart Tab?
Lenovo Yoga Smart Tab a fost lansat oficial pe Marți, 01 Octombrie 2019.
-
Lenovo Yoga Smart Tab este disponibil în magazine?
Nu, Lenovo Yoga Smart Tab nu mai este disponibil în magazinele oficiale pentru că nu se mai produce. Îl puteți găsi totuși la retaileri neoficiali.
-
Care este greutatea pentru Lenovo Yoga Smart Tab?
Lenovo Yoga Smart Tab cântărește aproximativ 580 grame.
-
Care este dimensiunea ecranului pentru Lenovo Yoga Smart Tab?
Ecranul lui Lenovo Yoga Smart Tab măsoară 10.1 inci.
-
Câte camere are Lenovo Yoga Smart Tab?
Lenovo Yoga Smart Tab are Cameră simplă pe spate și Cameră simplă pentru selfie.