LG W11
Specificații LG W11
General
| Marcă | LG |
| Model | W11 |
| Alias de model | LM-K310IM (Internațional) |
| Anunțat | Vineri, 06 Noiembrie 2020 |
| Status | Anulat |
| Prețuri | €110 |
Design
| Înălțime | 166.2 mm (6.54 inci) |
| Lățime | 76.3 mm (3.00 inci) |
| Grosime | 8.4 mm (0.33 inci) |
| Culori | Midnight Blue |
Display
| Tip display | IPS LCD |
| Diagonala display-ului | 6.52 inci |
| Rezoluție | 720 × 1600 pixeli |
| Raport de aspect | 20:9 |
| Densitate pixeli | 269 ppi |
| Raport ecran-corp | ≈ 80.9% |
| Ecran tactil | Da |
| Display fără ramă | Da |
| Caracteristici ale display-ului | Ecran tactil capacitiv Ecran multi-touch |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio P22 |
| Nuclee CPU | 8 |
| Tehnologie CPU | 12 nm |
| Viteză maximă CPU | 2.0 GHz |
| Arhitectură CPU | 64-bit |
| Microarhitectură | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Tip memorie | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 3GB |
| Stocare | 32GB |
| Tip de stocare internă | eMMC 5.1 |
| Versiuni | 32GB 3GB RAM |
| Stocare extensibilă | Da |
| Sloturi pentru carduri | microSDXC |
Software
| Sistem de operare | Android 10 (Quince Tart) |
Cameră principală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră duală | 13 MP ( Unghi wide ) PDAF 2 MP ( Lentilă auxiliară ) |
| Suport pentru bliț | Da |
| Tip bliț | Bliț LED |
| Caracteristici | Bliț automat Mod fotografiere continuă Zoom digital Compensarea expunerii Detecția feței Gama Dinamică Înaltă (HDR) Setări ISO Panoramă Atingeți pentru a focaliza |
| Suport video | Da |
| Rezoluție video | 1080p @ 30 fps |
Cameră frontală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 8 MP ( Unghi wide ) |
| Suport video | Da |
| Rezoluție video | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Tip | Li-Poly |
| Capacitate | 4000 mAh |
Rețea
| Cartele SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Suport VoLTE | Da |
| Viteză de date | LTE, HSPA |
| Benzile 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Benzile 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Benzile 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Conectivitate
| Suport Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardele Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funcții Wi-Fi | Hotspot mobil, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| Porturi USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Conectivitate USB | Încărcare prin USB, Dispozitiv de stocare în masă USB (UMS) |
| Suport GPS | Da |
| Funcții GPS | GLONASS, GPS |
| Suport NFC | Nu |
Multimedia
| Difuzor | Da |
| Jack pentru căști | Da |
| Radio FM | Da |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru |
Avertisment: Nu putem garanta că informațiile de pe această pagină sunt 100% corecte.
Imagini LG W11
Întrebări frecvente
-
Care este prețul pentru LG W11?
Prețul pentru LG W11 este €110, iar acesta poate varia în zilele următoare.
-
LG W11 este disponibil în magazine?
Nu, LG W11 nu se găsește în magazine deoarece a fost anulat.
-
Care este dimensiunea ecranului pentru LG W11?
Ecranul lui LG W11 măsoară 6.52 inci.
-
Câte camere are LG W11?
LG W11 are Cameră duală pe spate și Cameră simplă pentru selfie.