Meniu

Temă

Limbă

Yezz Andy 5E5 4
Yezz

Yezz Andy 5E5

  • Sistem de operare Android 8.0
  • Display 5 inci 480x854 pixeli
  • Baterie 2000 mAh Li-Ion
  • Performanță 1GB RAM MT6580M
  • Cameră 5MP 1080p
  • Stocare 8GB

Specificații Yezz Andy 5E5

General

Marcă
Yezz
Model
Andy 5E5
Anunțat
Miercuri, 01 August 2018
Lansat
Miercuri, 01 August 2018
Status
Discontinuat

Design

Înălțime
139.8 mm (5.50 inci)
Lățime
71.5 mm (2.81 inci)
Grosime
8.6 mm (0.34 inci)
Greutate
125 g (4.41 oz)
Culori
Negru, gri închis, Auriu

Display

Tip display
TN TFT
Diagonala display-ului
5 inci
Rezoluție
480 × 854 pixeli
Raport de aspect
16:9
Densitate pixeli
196 ppi
Raport ecran-corp
≈ 68.9%
Ecran tactil
Da
Display fără ramă
Da
Caracteristici ale display-ului
Ecran tactil capacitiv
Ecran multi-touch

Hardware

Chipset
MediaTek MT6580M
Nuclee CPU
4
Tehnologie CPU
28 nm
Viteză maximă CPU
1.3 GHz
Arhitectură CPU
32-bit
Microarhitectură
Cortex-A7
Tip memorie
LPDDR3
GPU
ARM Mali-400 MP2
RAM
1GB
Stocare
8GB
Versiuni
8GB 1GB RAM
Stocare extensibilă
Da
Sloturi pentru carduri
microSDHC

Software

Sistem de operare
Android 8.0 (Oreo)

Cameră principală

Suport pentru cameră
Da
Cameră simplă
5 MP
Suport pentru bliț
Da
Tip bliț
Bliț LED
Suport video
Da
Rezoluție video
1080p @ 30 fps

Cameră frontală

Suport pentru cameră
Da
Cameră simplă
2 MP

Baterie

Tip
Li-Ion
Capacitate
2000 mAh
Detașabilitate
Nedetașabilă

Rețea

Cartele SIM
Dual SIM (Nano-SIM + Micro-SIM)
Viteză de date
HSPA 21.1/5.76 Mbps
Benzile 2G
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Benzile 3G
HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz

Conectivitate

Suport Wi-Fi
Da ( Wi-Fi 4 )
Standardele Wi-Fi
802.11/a/b/g/n
Funcții Wi-Fi
Hotspot mobil
Bluetooth
Da, v4.0
Porturi USB
Micro-USB 2.0
Conectivitate USB
Încărcare prin USB, Dispozitiv de stocare în masă USB (UMS)
Suport GPS
Da
Funcții GPS
GPS
Suport NFC
Nu

Multimedia

Difuzor
Da
Jack pentru căști
Da
Radio FM
Da

Caracteristici

Senzori
Accelerometru

Avertisment: Nu putem garanta că informațiile de pe această pagină sunt 100% corecte.

Imagini Yezz Andy 5E5

Întrebări frecvente

Care este data lansării pentru Yezz Andy 5E5?

Yezz Andy 5E5 a fost lansat oficial pe Miercuri, 01 August 2018.

Yezz Andy 5E5 este disponibil în magazine?

Nu, Yezz Andy 5E5 nu mai este disponibil în magazinele oficiale pentru că nu se mai produce. Îl puteți găsi totuși la retaileri neoficiali.

Care este greutatea pentru Yezz Andy 5E5?

Yezz Andy 5E5 cântărește aproximativ 125 grame.

Care este dimensiunea ecranului pentru Yezz Andy 5E5?

Ecranul lui Yezz Andy 5E5 măsoară 5 inci.

Câte camere are Yezz Andy 5E5?

Yezz Andy 5E5 are Cameră simplă pe spate și Cameră simplă pentru selfie.