Huawei MatePad 11 (2023)
Specificații Huawei MatePad 11 (2023)
General
| Marcă | Huawei |
| Model | MatePad 11 (2023) |
| Alias de model | DBR-W10 (Internațional) |
| Anunțat | Joi, 23 Martie 2023 |
| Lansat | Vineri, 31 Martie 2023 |
| Status | Disponibil |
| Prețuri | €300 |
Design
| Înălțime | 253.7 mm (9.99 inci) |
| Lățime | 165.3 mm (6.51 inci) |
| Grosime | 7.2 mm (0.28 inci) |
| Greutate | 480 g (16.93 oz) |
| Culori | Negru, Albastru, Violet, Alb |
| Caracteristici de design | Suport pentru stylus (magnetic) |
Display
| Tip display | IPS LCD |
| Diagonala display-ului | 11 inci |
| Rezoluție | 2560 × 1600 pixeli |
| Rată de refresh | 120 Hz |
| Raport de aspect | 16:10 |
| Densitate pixeli | 275 ppi |
| Raport ecran-corp | ≈ 83.1% |
| Ecran tactil | Da |
| Display fără ramă | Nu |
| Caracteristici ale display-ului | Ecran tactil capacitiv Ecran multi-touch |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 870 (Internațional) Qualcomm Snapdragon 865 (Internațional) |
| Nuclee CPU | 8 (Internațional) 8 (Internațional) |
| Tehnologie CPU | 7 nm (Internațional) 7 nm (Internațional) |
| Viteză maximă CPU | 3.2 GHz (Internațional) 2.84 GHz (Internațional) |
| Arhitectură CPU | 64-bit (Internațional) 64-bit (Internațional) |
| Microarhitectură | 1x 3.2 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Internațional) 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Internațional) |
| Tip memorie | LPDDR5 (Internațional) LPDDR5 (Internațional) |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 (Internațional) Qualcomm Adreno 650 (Internațional) |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Stocare | 128GB, 256GB |
| Versiuni | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Stocare extensibilă | Da |
| Sloturi pentru carduri | microSDXC |
Software
| Sistem de operare | HarmonyOS 3.1 |
Cameră principală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 13 MP, ƒ/1.8 PDAF |
| Suport pentru bliț | Da |
| Tip bliț | Bliț LED |
| Caracteristici | Gama Dinamică Înaltă (HDR) Panoramă |
| Suport video | Da |
| Rezoluție video | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Cameră frontală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 8 MP, ƒ/2.0 |
| Suport video | Da |
| Rezoluție video | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Tip | Li-Poly |
| Capacitate | 7250 mAh |
| Viteza de încărcare pe fir | 22.5 W |
Rețea
| Conectivitate mobilă | Nu |
Conectivitate
| Suport Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardele Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funcții Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.1 |
| Porturi USB | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| Conectivitate USB | Încărcare prin USB, Dispozitiv de stocare în masă USB (UMS) |
| Suport GPS | Nu |
| Suport NFC | Nu |
Multimedia
| Difuzor | Da |
| Jack pentru căști | Nu |
| Tip audio | Patru difuzoare, Difuzoare stereo, Reglat de Harman Kardon |
| Radio FM | Nu |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru |
Avertisment: Nu putem garanta că informațiile de pe această pagină sunt 100% corecte.
Imagini Huawei MatePad 11 (2023)
Întrebări frecvente
-
Care este prețul pentru Huawei MatePad 11 (2023)?
Prețul pentru Huawei MatePad 11 (2023) este €300, iar acesta poate varia în zilele următoare.
-
Care este data lansării pentru Huawei MatePad 11 (2023)?
Huawei MatePad 11 (2023) a fost lansat oficial pe Vineri, 31 Martie 2023.
-
Huawei MatePad 11 (2023) este disponibil în magazine?
Da, Huawei MatePad 11 (2023) este disponibil în magazine pentru că se află încă în producție.
-
Care este greutatea pentru Huawei MatePad 11 (2023)?
Huawei MatePad 11 (2023) cântărește aproximativ 480 grame.
-
Care este dimensiunea ecranului pentru Huawei MatePad 11 (2023)?
Ecranul lui Huawei MatePad 11 (2023) măsoară 11 inci.
-
Huawei MatePad 11 (2023) este compatibil cu rețelele 5G?
Nu, Huawei MatePad 11 (2023) nu suportă rețele 5G.
-
Câte camere are Huawei MatePad 11 (2023)?
Huawei MatePad 11 (2023) are Cameră simplă pe spate și Cameră simplă pentru selfie.