Lenovo Pad Pro 2022
Specificații Lenovo Pad Pro 2022
General
| Marcă | Lenovo |
| Model | Pad Pro 2022 |
| Anunțat | Vineri, 19 August 2022 |
| Lansat | Vineri, 19 August 2022 |
| Status | Disponibil |
| Prețuri | €320 |
Design
| Greutate | 480 g (16.93 oz) |
| Materiale de construcție | Spate: Aluminiu Cadru: Aluminiu Față: Sticlă |
| Culori | Auriu, Gri |
| Caracteristici de design | Suport pentru stylus (magnetic) |
Display
| Tip display | OLED |
| Diagonala display-ului | 11.2 inci |
| Rezoluție | 1536 × 2560 pixeli |
| Rată de refresh | 120 Hz |
| Raport de aspect | 5:3 |
| Densitate pixeli | 267 ppi |
| Luminozitate maximă | 600 cd/m² |
| Ecran tactil | Da |
| Display fără ramă | Da |
| Caracteristici ale display-ului | Ecran tactil capacitiv Dolby Vision HDR10+ Ecran multi-touch |
Hardware
| Chipset | MediaTek Kompanio 1300T |
| Nuclee CPU | 8 |
| Tehnologie CPU | 6 nm |
| Viteză maximă CPU | 2.6 GHz |
| Arhitectură CPU | 64-bit |
| Microarhitectură | Cortex-A78 Cortex-A55 |
| Tip memorie | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G77 MC9 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Stocare | 128GB |
| Versiuni | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Stocare extensibilă | Da |
| Sloturi pentru carduri | microSDXC |
Software
| Sistem de operare | Android 12 (Snow Cone) |
| Interfață de utilizator | ZUI 14 |
| Servicii Google Play | Da |
Cameră principală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 13 MP ( Unghi wide ) Bliț automat |
| Suport pentru bliț | Da |
| Tip bliț | Bliț LED |
| Suport video | Da |
| Rezoluție video | 1080p @ 30 fps |
Cameră frontală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 8 MP |
| Suport video | Da |
| Rezoluție video | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Tip | Li-Poly |
| Capacitate | 8200 mAh |
| Viteza de încărcare pe fir | 30 W |
| Suport pentru încărcare rapidă | Da |
Rețea
| Conectivitate mobilă | Nu |
Conectivitate
| Suport Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardele Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funcții Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobil, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da |
| Porturi USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| Conectivitate USB | Încărcare prin USB, Dispozitiv de stocare în masă USB (UMS) |
| Suport GPS | Da |
| Suport NFC | Nu |
Multimedia
| Difuzor | Da |
| Jack pentru căști | Nu |
| Tip audio | Difuzoare stereo |
| Radio FM | Nu |
Avertisment: Nu putem garanta că informațiile de pe această pagină sunt 100% corecte.
Recenzii Lenovo Pad Pro 2022
Recenzii video
Imagini Lenovo Pad Pro 2022
Întrebări frecvente
-
Care este prețul pentru Lenovo Pad Pro 2022?
Prețul pentru Lenovo Pad Pro 2022 este €320, iar acesta poate varia în zilele următoare.
-
Care este data lansării pentru Lenovo Pad Pro 2022?
Lenovo Pad Pro 2022 a fost lansat oficial pe Vineri, 19 August 2022.
-
Lenovo Pad Pro 2022 este disponibil în magazine?
Da, Lenovo Pad Pro 2022 este disponibil în magazine pentru că se află încă în producție.
-
Care este greutatea pentru Lenovo Pad Pro 2022?
Lenovo Pad Pro 2022 cântărește aproximativ 480 grame.
-
Care este dimensiunea ecranului pentru Lenovo Pad Pro 2022?
Ecranul lui Lenovo Pad Pro 2022 măsoară 11.2 inci.
-
Lenovo Pad Pro 2022 este compatibil cu rețelele 5G?
Nu, Lenovo Pad Pro 2022 nu suportă rețele 5G.
-
Câte camere are Lenovo Pad Pro 2022?
Lenovo Pad Pro 2022 are Cameră simplă pe spate și Cameră simplă pentru selfie.
-
Pot folosi serviciile Google Play pe Lenovo Pad Pro 2022?
Da, serviciile Google Play funcționează integral pe Lenovo Pad Pro 2022.