Lenovo M10 FHD REL
Specificații Lenovo M10 FHD REL
General
| Marcă | Lenovo |
| Model | M10 FHD REL |
| Alias de model | TB-X605FC (Internațional) TB-X605LC (Internațional) ZA4Y0079IN (Internațional) TB-X605M (Internațional) TB-X605L (Internațional) |
| Anunțat | Vineri, 24 Ianuarie 2020 |
| Lansat | Vineri, 24 Ianuarie 2020 |
| Status | Discontinuat |
| Prețuri | €180 |
Design
| Greutate | 520 g (18.34 oz) |
| Culori | Negru |
Display
| Tip display | IPS LCD |
| Diagonala display-ului | 10.1 inci |
| Rezoluție | 1200 × 1920 pixeli |
| Raport de aspect | 16:10 |
| Densitate pixeli | 224 ppi |
| Luminozitate maximă | 320 cd/m² |
| Ecran tactil | Da |
| Display fără ramă | Nu |
| Caracteristici ale display-ului | Ecran tactil capacitiv Ecran multi-touch |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Nuclee CPU | 8 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Viteză maximă CPU | 1.8 GHz |
| Arhitectură CPU | 64-bit |
| Microarhitectură | Cortex-A53 |
| Tip memorie | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 506 |
| RAM | 3GB |
| Stocare | 32GB |
| Tip de stocare internă | eMMC 5.1 |
| Versiuni | 32GB 3GB RAM |
| Stocare extensibilă | Da |
| Sloturi pentru carduri | microSDXC |
Software
| Sistem de operare | Android 9.0 (Pie) |
Cameră principală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 8 MP Bliț automat |
| Suport video | Da |
| Rezoluție video | 1080p @ 30 fps |
Cameră frontală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 5 MP |
Baterie
| Tip | Li-Poly |
| Capacitate | 7000 mAh |
Rețea
| Conectivitate mobilă | Da |
| Suport VoLTE | Da |
| Viteză de date | LTE Cat4 150/50 Mbps - cellular model only, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| Benzile 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Conectivitate
| Suport Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardele Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funcții Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobil, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| Porturi USB | Micro-USB 2.0 |
| Conectivitate USB | Încărcare prin USB, Dispozitiv de stocare în masă USB (UMS) |
| Suport GPS | Da |
| Funcții GPS | GPS |
| Suport NFC | Nu |
Multimedia
| Difuzor | Da |
| Jack pentru căști | Da |
| Tip audio | Difuzoare stereo |
| Radio FM | Da |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru |
Avertisment: Nu putem garanta că informațiile de pe această pagină sunt 100% corecte.
Imagini Lenovo M10 FHD REL
Întrebări frecvente
-
Care este prețul pentru Lenovo M10 FHD REL?
Prețul pentru Lenovo M10 FHD REL este €180, iar acesta poate varia în zilele următoare.
-
Care este data lansării pentru Lenovo M10 FHD REL?
Lenovo M10 FHD REL a fost lansat oficial pe Vineri, 24 Ianuarie 2020.
-
Lenovo M10 FHD REL este disponibil în magazine?
Nu, Lenovo M10 FHD REL nu mai este disponibil în magazinele oficiale pentru că nu se mai produce. Îl puteți găsi totuși la retaileri neoficiali.
-
Care este greutatea pentru Lenovo M10 FHD REL?
Lenovo M10 FHD REL cântărește aproximativ 520 grame.
-
Care este dimensiunea ecranului pentru Lenovo M10 FHD REL?
Ecranul lui Lenovo M10 FHD REL măsoară 10.1 inci.
-
Lenovo M10 FHD REL este compatibil cu rețelele 5G?
Nu, Lenovo M10 FHD REL nu suportă rețele 5G.
-
Câte camere are Lenovo M10 FHD REL?
Lenovo M10 FHD REL are Cameră simplă pe spate și Cameră simplă pentru selfie.