Motorola Moto E5 Play Go
Specificații Motorola Moto E5 Play Go
General
| Marcă | Motorola |
| Model | Moto E5 Play Go |
| Alias de model | XT1921 (Internațional) MOTXT19218PP (Internațional) |
| Anunțat | Miercuri, 01 August 2018 |
| Lansat | Miercuri, 01 August 2018 |
| Status | Discontinuat |
| Prețuri | €70 |
Design
| Greutate | 150 g (5.29 oz) |
| Culori | Negru, Lac întunecat, Flash Gri |
Display
| Tip display | IPS LCD |
| Diagonala display-ului | 5.2 inci |
| Rezoluție | 480 × 960 pixeli |
| Raport de aspect | 18:9 |
| Densitate pixeli | 206 ppi |
| Ecran tactil | Da |
| Display fără ramă | Da |
| Caracteristici ale display-ului | Ecran tactil capacitiv Ecran multi-touch |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 425 |
| Nuclee CPU | 4 |
| Tehnologie CPU | 28 nm |
| Viteză maximă CPU | 1.4 GHz |
| Arhitectură CPU | 64-bit |
| Microarhitectură | Cortex-A53 |
| Tip memorie | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 308 |
| RAM | 1GB |
| Stocare | 16GB |
| Tip de stocare internă | eMMC 5.1 |
| Versiuni | 16GB 1GB RAM |
| Stocare extensibilă | Da |
| Sloturi pentru carduri | microSDXC |
Software
| Sistem de operare | Android 8.0 (Oreo) |
| Servicii Google Play | Da |
Cameră principală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 8 MP, ƒ/2.0, 1.12 μm Blitz automat |
| Suport pentru bliț | Da |
| Tip bliț | Bliț LED |
| Caracteristici | Gama Dinamică Înaltă (HDR) Panoramă |
| Suport video | Da |
| Rezoluție video | 1080p @ 30 fps |
Cameră frontală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 5 MP |
| Suport pentru bliț | Da |
| Tip bliț | Bliț LED |
Baterie
| Tip | Li-Ion |
| Capacitate | 2800 mAh |
Rețea
| Cartele SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| Suport VoLTE | Da |
| Viteză de date | LTE, HSPA |
| Benzile 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Benzile 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Benzile 4G | LTE: b2 (1900), b4 (1700), b5 (850), b13 (700 MHz) |
Conectivitate
| Suport Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardele Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funcții Wi-Fi | Hotspot mobil |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| Porturi USB | Micro-USB 2.0 |
| Conectivitate USB | Încărcare prin USB, Dispozitiv de stocare în masă USB (UMS) |
| Suport GPS | Da |
| Funcții GPS | GPS, GLONASS |
| Suport NFC | Nu |
Multimedia
| Difuzor | Da |
| Jack pentru căști | Da |
| Radio FM | Da |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru |
Avertisment: Nu putem garanta că informațiile de pe această pagină sunt 100% corecte.
Imagini Motorola Moto E5 Play Go
Întrebări frecvente
-
Care este prețul pentru Motorola Moto E5 Play Go?
Prețul pentru Motorola Moto E5 Play Go este €70, iar acesta poate varia în zilele următoare.
-
Care este data lansării pentru Motorola Moto E5 Play Go?
Motorola Moto E5 Play Go a fost lansat oficial pe Miercuri, 01 August 2018.
-
Motorola Moto E5 Play Go este disponibil în magazine?
Nu, Motorola Moto E5 Play Go nu mai este disponibil în magazinele oficiale pentru că nu se mai produce. Îl puteți găsi totuși la retaileri neoficiali.
-
Care este greutatea pentru Motorola Moto E5 Play Go?
Motorola Moto E5 Play Go cântărește aproximativ 150 grame.
-
Care este dimensiunea ecranului pentru Motorola Moto E5 Play Go?
Ecranul lui Motorola Moto E5 Play Go măsoară 5.2 inci.
-
Câte camere are Motorola Moto E5 Play Go?
Motorola Moto E5 Play Go are Cameră simplă pe spate și Cameră simplă pentru selfie.
-
Pot folosi serviciile Google Play pe Motorola Moto E5 Play Go?
Da, serviciile Google Play funcționează integral pe Motorola Moto E5 Play Go.