Ulefone Armor Mini 5
Specificații Ulefone Armor Mini 5
General
| Marcă | Ulefone |
| Model | Armor Mini 5 |
| Anunțat | Vineri, 01 Mai 2026 |
| Lansat | Vineri, 01 Mai 2026 |
| Status | Disponibil |
| Prețuri | €90 |
Design
| Înălțime | 142 mm (5.59 inci) |
| Lățime | 62 mm (2.44 inci) |
| Grosime | 16.5 mm (0.65 inci) |
| Greutate | 170 g (6.00 oz) |
| Culori | Negru |
| Rezistență | Rezistență la cădere (până la 2 m) Rezistent la praf și apă (rezistă jeturilor de apă cu presiune ridicată; scufundabil până la 2 m timp de 30 de minute) |
| Certificări de rezistență | IP68, IP69K |
Display
| Tip display | TFT LCD |
| Diagonala display-ului | 2.8 inci |
| Rezoluție | 240 × 320 pixeli |
| Raport de aspect | 4:3 |
| Densitate pixeli | 143 ppi |
| Raport ecran-corp | ≈ 27.6% |
| Protecție ecran | Conform MIL-STD-810H |
Hardware
| RAM | 1GB |
| Stocare | 8GB |
| Versiuni | 8GB 1GB RAM |
| Stocare extensibilă | Da |
| Sloturi pentru carduri | microSDHC |
Software
| Sistem de operare | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Cameră principală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 0.3 MP |
| Suport pentru bliț | Da |
| Tip bliț | Bliț LED |
| Suport video | Da |
Baterie
| Capacitate | 2500 mAh |
| Viteza de încărcare pe fir | 5 W |
Rețea
| Cartele SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Viteză de date | LTE, HSPA |
| Benzile 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Benzile 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Benzile 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Conectivitate
| Suport Wi-Fi | Nu |
| Bluetooth | Da, v2.1 |
| Porturi USB | USB Type-C |
| Conectivitate USB | Încărcare prin USB, Dispozitiv de stocare în masă USB (UMS) |
| Suport GPS | Nu |
| Suport NFC | Nu |
Multimedia
| Difuzor | Da |
| Jack pentru căști | Da |
| Radio FM | Da |
Caracteristici
| Funcții speciale | lanternă LED player MP3/MP4 |
Avertisment: Nu putem garanta că informațiile de pe această pagină sunt 100% corecte.
Imagini Ulefone Armor Mini 5
Întrebări frecvente
-
Care este prețul pentru Ulefone Armor Mini 5?
Prețul pentru Ulefone Armor Mini 5 este €90, iar acesta poate varia în zilele următoare.
-
Care este data lansării pentru Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 a fost lansat oficial pe Vineri, 01 Mai 2026.
-
Ulefone Armor Mini 5 este disponibil în magazine?
Da, Ulefone Armor Mini 5 este disponibil în magazine pentru că se află încă în producție.
-
Care este greutatea pentru Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 cântărește aproximativ 170 grame.
-
Care este dimensiunea ecranului pentru Ulefone Armor Mini 5?
Ecranul lui Ulefone Armor Mini 5 măsoară 2.8 inci.
-
Ulefone Armor Mini 5 este compatibil cu rețelele 5G?
Nu, Ulefone Armor Mini 5 nu suportă rețele 5G.
-
Câte camere are Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 are Cameră simplă pe spate și nu are cameră frontală.