Ulefone Note 22
Specificații Ulefone Note 22
General
| Marcă | Ulefone |
| Model | Note 22 |
| Anunțat | Vineri, 01 Mai 2026 |
| Lansat | Luni, 01 Iunie 2026 |
| Status | În curând |
| Prețuri | €60 |
Design
| Înălțime | 135.6 mm (5.34 inci) |
| Lățime | 70.2 mm (2.76 inci) |
| Grosime | 11.1 mm (0.44 inci) |
| Greutate | 161 g (5.68 oz) |
| Culori | Negru, Albastru, Portocaliu |
Display
| Tip display | IPS LCD |
| Diagonala display-ului | 5 inci |
| Rezoluție | 480 × 854 pixeli |
| Raport de aspect | 16:9 |
| Densitate pixeli | 196 ppi |
| Raport ecran-corp | ≈ 72.4% |
| Luminozitate maximă | 400 cd/m² |
| Ecran tactil | Da |
| Display fără ramă | Nu |
| Caracteristici ale display-ului | Ecran tactil capacitiv Ecran multi-touch |
Hardware
| Chipset | Unisoc T7100 |
| Nuclee CPU | 8 |
| Tehnologie CPU | 28 nm |
| Viteză maximă CPU | 1.6 GHz |
| Arhitectură CPU | 64-bit |
| Microarhitectură | 4x 1.6 GHz – Cortex-A55 4x 1.2 GHz – Cortex-A55 |
| Tip memorie | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| RAM | 3GB |
| Stocare | 32GB |
| Versiuni | 32GB 3GB RAM |
| Stocare extensibilă | Da |
| Sloturi pentru carduri | microSDXC |
Software
| Sistem de operare | Android 16 (Baklava) |
Cameră principală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 2 MP |
| Suport pentru bliț | Da |
| Tip bliț | Bliț LED |
| Suport video | Da |
| Rezoluție video | 720p @ 30 fps |
Cameră frontală
| Suport pentru cameră | Da |
| Cameră simplă | 0.3 MP |
Baterie
| Tip | Li-Poly |
| Capacitate | 3000 mAh |
| Detașabilitate | Detașabilă |
| Viteza de încărcare pe fir | 5 W |
Rețea
| Cartele SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Viteză de date | LTE, HSPA |
| Benzile 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Benzile 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Benzile 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Conectivitate
| Suport Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardele Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| Porturi USB | USB Type-C |
| Conectivitate USB | Încărcare prin USB, Dispozitiv de stocare în masă USB (UMS) |
| Suport GPS | Da |
| Funcții GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Suport NFC | Nu |
Multimedia
| Difuzor | Da |
| Jack pentru căști | Da |
| Radio FM | Da |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru Senzor de proximitate |
Avertisment: Nu putem garanta că informațiile de pe această pagină sunt 100% corecte.
Imagini Ulefone Note 22
Întrebări frecvente
-
Care este prețul pentru Ulefone Note 22?
Prețul pentru Ulefone Note 22 este €60, iar acesta poate varia în zilele următoare.
-
Care este data de lansare estimată pentru Ulefone Note 22?
Ulefone Note 22 va fi lansat pe Luni, 01 Iunie 2026.
-
Ulefone Note 22 este disponibil în magazine?
Nu, Ulefone Note 22 nu este disponibil în magazine deoarece încă nu a fost lansat.
-
Care este greutatea pentru Ulefone Note 22?
Ulefone Note 22 cântărește aproximativ 161 grame.
-
Care este dimensiunea ecranului pentru Ulefone Note 22?
Ecranul lui Ulefone Note 22 măsoară 5 inci.
-
Câte camere are Ulefone Note 22?
Ulefone Note 22 are Cameră simplă pe spate și Cameră simplă pentru selfie.